Dzisiaj jest: 23.7.2024, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Ogłoszenie:

Przeglądy ppoż. Bytom

dodano: 2024.02.07 ważne do: 2025.02.01 wyświetleń: 154
Szczegóły ogłoszenia:
Nasze profesjonalne szkolenia zawodowe i kursy doszkalające koncentrują się na obszarach bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Naszym celem jest przekazywanie teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy, dostosowanej zarówno do kadry kierowniczej, pracowników administracyjno-biurowych, jak i osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Nasi doświadczeni instruktorzy skupiają się na praktycznych aspektach szkoleń, aby uczestnicy mogli zdobyć nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także umiejętności niezbędne do skutecznego stosowania zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Jesteśmy świadomi różnorodności branż i sektorów, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Bezpieczeństwo pracowników to priorytet, dlatego skupiamy się również na szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy. To szczególnie istotne dla pracowników szkół i placówek, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Nasi klienci mogą być pewni, że nasze szkolenia są dostarczane zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi, a ich personel zyska niezbędną wiedzę i umiejętności.

Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ. Monika Puzio
ul. Przemysłowa 2
41-902 Bytom
tel. 606 819 844
biuro@bhppuzio.pl
Kontakt
Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ. Monika Puzio
ul. Przemysłowa 2, 41-902 Bytom, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Z jakiego materiału najczesciej buduje się domy?
Odpowiedź na powyższe pytanie: