Dzisiaj jest: 12.5.2021, imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego

Mobilna aplikacja do sprzedaży nieruchomości z planem zagospodarowania.

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 771 Autor:
Ilość głosów: 11

Gdzie szukać lub wystawić ogłoszenia nieruchomości? Aplikacja do sprzedaży nieruchomości. Oferty sprzedaży i wynajmu działek w jednym portalu

Mobilna aplikacja do sprzedaży nieruchomości z planem zagospodarowania.

Co robisz, gdy podczas spaceru lub przejażdżki widzisz piękny dom, w którym od razu chcesz zamieszkać? W pierwszej kolejności rozglądasz się za tablicą z ogłoszeniem. Jeśli jej brak, przeglądasz dziesiątki serwisów ogłoszeniowych, by znaleźć nieruchomości w okolicy. Przy odrobinie szczęścia dotrzesz do właściciela.

Nie wydaje Ci się to trochę zbyt skomplikowane? Dlaczego nikt dotąd nie wymyślił prostej aplikacji do sprzedaży nieruchomości, w której takie dane byłyby dostępne od ręki? Otóż taka aplikacja istnieje. Daje przy tym dostęp do imponującej ilości danych na temat nieruchomości, na którą zwracasz uwagę.

Jak znaleźć właściciela nieruchomości?

Aby ustalić, do kogo należy dany lokal, trzeba dysponować numerem działki, na której się on znajduje. Następnie należy złożyć podanie do Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego. Twoim celem będzie uzyskanie wypisu z ewidencji gruntów i budynków. Po co? By otrzymać numer księgi wieczystej. Dopiero wtedy można starać się o wgląd w księgę wieczystą, zawierającą dane właściciela. Można to zrobić w Sądzie Rejonowym właściwym dla lokalizacji działki.

Pytanie brzmi: po co decydować się na wędrówki po urzędach, skoro wszystkie powyższe informacje można zdobyć z poziomu poręcznej aplikacji?

Jakie dane można sprawdzić w serwisie Buylando?

Aplikacja do sprzedaży nieruchomości Buylando dostarcza takich informacji, jak numer działki i obręb ewidencyjny. Aby je poznać, wystarczy kliknąć na obszar, który Cię ciekawi. Wybranie konkretnej nieruchomości jest bardzo proste, ponieważ na mapie zaznaczono granice pomiędzy poszczególnymi gruntami, zgodnie z dokumentacją prowadzoną przez odpowiednie urzędy. Dzięki temu nie tylko poznasz ważne dane. Zobaczysz również, jaki jest kształt i powierzchnia działki, na którą patrzysz.

Przy każdej działce widać też przekierowanie do księgi wieczystej. Księgi są dostępne za niewielką opłatą na portalu zewnętrznym. Link przekierowuje zaś dokładnie do tego dokumentu, który dotyczy danej nieruchomości. Nie trzeba w tym celu składać podań i uzasadniać swoich interesów.

Oferty są prezentowane w sposób wygodny dla kupującego.


Mapa widoczna w aplikacji wygląda niczym fotografia z lotu ptaka. Dzięki systemom satelitarnym można dokładnie przyjrzeć się najbliższemu otoczeniu. Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się okoliczne tereny zielone? Nie ma problemu. Pragniesz podejrzeć, czy działka przylega do lasu lub zawiera linię brzegową jeziora lub rzeki? Proszę bardzo. Z łatwością zlokalizujesz też pobliskie sklepy i usługodawców.

Grunty na sprzedaż są oznaczone w aplikacji wyraźnym kolorem. Ułatwia to odnalezienie wszystkich nieruchomości w okolicy, które można kupić. Działa to nawet przy dużym oddaleniu. W ten sposób możesz samodzielnie określić zakres swoich poszukiwań i wybrać najlepszą ofertę z zegarmistrzowską precyzją.

W każdej chwili możesz przełączyć widok na plan zagospodarowania przestrzennego. Dokonując zakupu będziesz więc mieć pełną świadomość, co może powstać w okolicy. Dowiesz się także, jakie będziesz mieć możliwości budowlane jako przyszły właściciel.

Aplikacja do sprzedaży nieruchomości. Ogłoszenia zawierające komplet informacji.

Buylando skupia funkcjonalności kilkudziesięciu portali i paru urzędów w jednym miejscu. Szukasz nieruchomości na sprzedaż lub wynajem? Koniecznie wykorzystaj dostępne w niej opcje. Masz ziemie lub lokale na sprzedaż? Dodaj je do serwisu, by ułatwić kupującym uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji.

Źródło: Reklama
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Z jakiego materiału najczesciej buduje się domy?
Odpowiedź na powyższe pytanie: