Dzisiaj jest: 9.4.2020, imieniny: Mai, Marcelego, Wadima

Ogród i Podwórko

 • Jakie deski tarasowe wybrać? – Sprawdź inspiracje i porady
  03.04.2020
  Wybudowanie tarasu bądź patio to spora inwestycja – warto zatem dobrze się do niej przygotować i położyć nacisk na dobór materiałów, które spełnią Twoje oczekiwania.
 • Na co zwrócić uwagę przed zakupem grilla ogrodowego?
  03.03.2020
  Grill stał się nieodłączną częścią naszego stylu życia. Latem, wiosną i jesienią Polacy a także Polki grillują na potęgę na działkach, w ogródkach, nad jeziorami lub na łąkach.
 • Jak doczyścić żółty nalot na kostce brukowej?
  13.10.2019
  Żółte przebarwienia na jasnej kostce to najczęściej rdza która osadziła się na powierzchni kostki po kontakcie z wodą która zawierała w sobie dużo żelaza - Jak to usunąć?
 • Ogród zimowy – co musi się w nim znaleźć, aby był piękny i funkcjonalny?
  09.08.2019
  Istnieją takie miejsca w domu, pełniące różne funkcje, w zależności od pory roku. Jedną z nich jest ogród zimowy, obecnie stający się pełnoprawnym pomieszczeniem mieszkalnym.
 • Betonowe klocki lego
  22.01.2019
  Ciekawym rozwiązaniem do wybudowania muru oporowego, który możemy w każdej chwili zdemontować i postawić w innym miejscu są betonowe bloki w kształcie przypominającym popularne zabawkowe klocki lego.
 • Zamarznięty właz betonowy lub żeliwny co zrobić
  19.01.2019
  Posiadacze domów jednorodzinnych które nie są podpięte do kanalizacji miejskiej lub gminnej często są zmuszeni posiadania szczelnych zbiorników na szamba – jak otworzyć taki właz w ziemie?
 • Kiedy zamówić wywóz szamba
  22.02.2018
  Pełny zbiornik nie raz zaskoczył właścicieli domków jednorodzinnych tuż przed niedzielą czy świętami, zaczyna się szukanie firm typu wywóz szamba które pracują w niedziele. Jak się uchronić?
 • Jak zrobić schron lub piwnicę ze zbiornika na szambo
  17.02.2018
  Po 2 wojnie światowe nadeszły czasy pokoju, ale jak wiem bezpiecznie jest w Europie zachodniej i środkowej, co dzieje się na wschodzie czy też Azji? Jeśli masz skarpę na podwórku możesz mieć schron.
 • Redakcja poleca!
  Jak zrobić szczelną piwniczkę ziemiankę w ogrodzie
  31.01.2018
  Piwniczki betonowe w ogrodach wracają do łask, coraz częściej właściciele domków za miastem budują takie pomieszczenia z przeznaczeniem na magazynowanie warzyw, owoców, win, kwiatów i schronów
 • Szamba betonowe czemu tylko Radom?
  15.01.2018
  Osoby szukające zbiorników betonowych na szamba najczęściej spotykają oferty firm z Radomia, czemu tak się dzieje? Zapytaliśmy u źródła.