Dzisiaj jest: 25.10.2021, imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

Dlaczego warto wziąć udział w Aukcjach Czasowych Ritchie Bros

Dodano: miesiąc temu Czytane: 114
Ilość głosów: 2

Dlaczego warto wziąć udział w Aukcjach Czasowych Ritchie Bros bez cen minimalnych?

Dlaczego warto wziąć udział w Aukcjach Czasowych Ritchie Bros
Czy jesteś gotowy, aby przeżyć emocje związane z aukcjami czasowymi Ritchie Bros. bez cen minimalnych? Zapoznaj się ze świetnymi powodami, dla których warto dołączyć do naszych aukcji, a następnie zaloguj się, aby wziąć w nich udział.
 
Szeroki wybór marek i typów sprzętu
Na aukcjach czasowych Ritchie Bros. bez cen minimalnych można znaleźć szeroką gamę producentów i typów używanego sprzętu ciężkiego. Uznane marki z całego świata, takie jak Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Volvo i wiele innych są dostępne u sprzedawców z całej Europy.
Możesz również znaleźć szeroką gamę typów sprzętu, od popularnych maszyn, takich jak spycharki i koparki, po sprzęt i osprzęt dla konkretnych branż, od budownictwa, przez rolnictwo, po górnictwo i wszystko pomiędzy.
 
Maszyny na każdą kieszeń
Duży lub mały, stary lub nowy - znajdziesz wspaniałe opcje używanego sprzętu, który pasuje do Twojego budżetu. Pamiętaj: nie ma cen minimalnych lub ofert zastrzeżonych. Więc nawet jeśli myślisz, że wartość konkretnej maszyny może być trochę poza Twoim zasięgiem, zacznij licytować wcześniej – a możesz wygrać ją w dobrej cenie!
 
Łatwe licytowanie i szybka dostępność
Rejestracja w Ritchie Bros. jest łatwa jak 1-2-3. Wystarczy utworzyć bezpłatne konto i zarejestrować się, aby móc licytować na wybranej aukcji. Udział w naszych aukcjach czasowych jest łatwy i przyjemny. Licytacja jest otwarta przez kilka dni, a sprzedaż maszyn kończy się w określonym dniu i o określonej godzinie. Oferty możesz składać za pomocą komputera, laptopa lub urządzenia mobilnego. Po rozpoczęciu aukcji znajdź interesującą Cię maszynę i kliknij przycisk „Szybka licytacja". Możesz również ustawić wygodną „Ofertę maksymalną" i pozwolić, aby nasz system licytował za Ciebie. Nie zapomnij włączyć powiadomień o licytacji, aby upewnić się, że nadal jesteś w grze!
 
(Prawie) natychmiastowa dostępność maszyn
Na dzisiejszym rynku czas oczekiwania na realizację nowych maszyn jest długi, a dobre używane maszyny mogą być trudne do zdobycia. To może potrwać kilka miesięcy, aby znaleźć to, czego potrzebujesz i mieć sprzęt szybko gotowy do pracy. Nie w przypadku aukcji Ritchie Bros.: jeśli wygrasz maszynę, po prostu za nią zapłać, odbierz i zabierz ją do pracy!
 
Jesteśmy tu, aby pomóc
W Ritchie Bros. naszym celem jest to, aby nasze aukcje były tak łatwe i uczciwe, jak to tylko możliwe. Nie ma znaczenia, czy kupujesz czy sprzedajesz, czy pracujesz na własny rachunek czy reprezentujesz dużą firmę, czy bierzesz udział w naszych aukcjach po raz pierwszy czy 50-ty - jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc na każdym kroku.
 
Masz pytania dotyczące rejestracji i licytacji? Służymy pomocą! Chcesz omówić opcje finansowania, odnawiania i transportu nowego (używanego) sprzętu? Możemy Ci pomóc. Dostaniesz to wszystko i jeszcze więcej, gdy zechcesz z nami współpracować.
 
Brzmi dobrze?
Nie możemy się doczekać, aż weźmiesz udział w naszych nadchodzących aukcjach!
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Jak nazywa się ten portal
Odpowiedź na powyższe pytanie: