Dzisiaj jest: 5.10.2022, imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda

Wybierz najlepszy fotel gamingowy dla siebie

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 46
Ilość głosów: 2

Jak doskonale wiedzą wszyscy gracze, dłuższe sesje przy ulubionej rozgrywce wiążą się z odczuwaniem tego przez ciało – a zwłaszcza kręgosłup i kark.

Wybierz najlepszy fotel gamingowy dla siebie
Specjalnie z myślą o nich powstały fotele gamingowe, których zadaniem jest umożliwienie zabawy bez tych nieprzyjemnych efektów. Dlatego każdy fotel gamingowy skonstruowany został jako mebel ergonomiczny. Ale to nie wszystko – producenci dodają od siebie rozwiązania, które dodatkowo podnoszą komfort jego użytkowania.
Jeśli interesuje Cię fotel gamingowy, na stronie brw.pl znajdziesz duży wybór najlepszych modeli. Czym kierować się podczas szukania fotela dla siebie lub dla Twojej bliskiej osoby?

Dobry fotel gamingowy – jakie powinien mieć cechy?

Czym tak właściwie różni się fotel gamingowy od biurowego? Odpowiedź kryje się w samej konstrukcji mebla. Modele przeznaczone dla graczy mają wysokie oparcia, co pozwala na swobodne położenie na nich głowy, podczas gdy biurowe często sięgają tylko do połowy pleców, pomagając w zachowaniu pozycji wyprostowanej. Ponadto ich design jest bardziej barwny – powszechnie spotyka się połączenie dwóch lub trzech kolorów, choć dostępne są również modele jednokolorowe. Często dodawane są także różne inne elementy wyróżniające jak na przykład oświetlenie LED.
Fotel gamingowy ma zazwyczaj większą ilość elementów regulowanych niż zwykły oraz dodatkowe poduszki. Jedna służy umieszczeniu w części lędźwiowej, co pozwala na odciążenie krzyża, drugą umieszcza się za karkiem. Dzięki temu można spoczywać w fotelu przez dłuższy czas bez zmęczenia. A gdy nie grasz, a chcesz np. pooglądać film, oparcie można rozłożyć w szerokim zakresie, przyjmując wygodną, relaksującą pozycję. Fotel gamingowy nie jest tylko dla osób, które zawodowo grają. Korzystać z niego może każdy, kto długo siedzi przy biurku. 
Fotele gamingowe są coraz popularniejsze i można zauważyć, że chętniej są także kupowane. Ich kształt pozwala wygodnie siedzieć i nie martwić się o ból kręgosłupa lub karku. 
Podsumowując - dobry fotel gamingowy powinien mieć: duże możliwości regulacji, rozkładane oparcie, poduszki oraz estetyczny design.

Jakie fotele gamingowe oferuje brw.pl?

W ofercie brw.pl znajdują się liczne fotele, różniące zarówno gabarytami, jak i designem oraz kolorystyką. Dzięki temu bez problemu dobierzesz model pasujący nie tylko wyglądem do pomieszczenia, w którym będzie użytkowany, ale również idealnie dobrany do sylwetki użytkownika co jest bardzo ważne. Każdy fotel gamingowy na Black Red White to wysoka jakość wykonania przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Poszczególne modele mogą różnić się tapicerką – często stosowana jest ekoskóra, tkanina membranowa lub połączenie tych dwóch materiałów.
W sklepie online brw.pl oraz salonach stacjonarnych Black Red White czekają na Ciebie takie modele, jak między innymi:
  • Elson – fotel gamingowy, który doskonale nadaje się również do pracy biurowej; do stworzenia obicia użyto tkaniny tapicerskiej oraz siatki mesh, dzięki czemu zapewnia przepływ powietrza;
  • Prosper – wygodny fotel, z którego często korzystają e-sportowcy; otwory wentylacyjne gwarantują prawidłową cyrkulację powietrza, a szerokie możliwości regulacji pozwalają na perfekcyjne dopasowanie ustawień do indywidualnych potrzeb;
  • Velo – fotel gamingowy o wpadającym w oko designie; wyposażono go w wyprofilowane oparcie oraz ergonomiczne siedzisko zapewni o regulowanej wysokości, tapicerka to ekoskóra.
To jedynie wybrane propozycje, jakie oferuje brw.pl. Poznaj wszystkie – zajrzyj na stronę sieci już dzisiaj!
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Z jakiego materiału najczesciej buduje się domy?
Odpowiedź na powyższe pytanie: