Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Uwaga awaria sieci komórkowej

Dodano: 2 lata temu Czytane: 2342 Autor:
Ilość głosów: 22

Spotkałeś się już z taką sytuacją że ktoś do Ciebie dzwoni i twierdzi że Cię nie słyszy? Zastanawiasz się czy to wina sieci czy Twojego telefonu.

Uwaga awaria sieci komórkowej

Ostatnio natknąłem się na ciekawe narzędzie do sprawdzania awarii sieci komórkowej, spotkałem się z tym przypadkiem kiedy to pewnego dnia dzwoniąca do mnie osoba nie słyszała mojego głosu, zastanawiałem się wtedy co jest nie tak z jego telefonem, mikrofon mu padł? Przecież nie mój nowiutki smartfon , czekając chwilę aż kolega zadzwoni do mnie drugi raz zadzwonił drugi telefon, inny numer, z poza mojej listy, i tu o dziwo ten sam problem:

HALO, halo... HALO!

W tym momencie zacząłem się zastanawiać czy to nie jednak mój telefon, a może sieć komórkowa padła?? I w dosyć krótkim czasie znalazłem narzędzie do sprawdzania awarii w sieci: Uwaga awaria. Na tej stronie możemy sprawdzić jakie awarię aktualnie się odbywają, można oczywiście napisać recenzje, opinie na temat Sieci komórkowych, banków czy nawet portali społecznościowych. Jeśli i Wy któregoś dnia spotkacie się z problemem z telefonem, internetem warto odwiedzić wspomniany portal i zobaczyć czy ten błąd dzieje się tylko na Waszym komputerze czy też w skali całego kraju. Na serwisie jest dostępna również mapa polski która wskazuje w jakim rejonie panuje aktualnie jakaś większa awaria.

Źródło: Internet
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Co prawdziwy mężczyzna powinien wybudować?
Odpowiedź na powyższe pytanie: