Dzisiaj jest: 20.5.2024, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Co warto wiedzieć o panelach fotowoltaicznych Jolywood?

Dodano: rok temu Czytane: 479
Ilość głosów: 9

Jolywoodto znany producent w świecie fotowoltaiki. Panele fotowoltaiczne tej marki zdobią dachy wielu budynków mieszkalnych na całym świecie, a szczególnie w Polsce.

Co warto wiedzieć o panelach fotowoltaicznych Jolywood?
Czy warto zainteresować się tą marką? Poniżej krótki poradnik na ten temat. Zapraszamy serdecznie!

Skąd wzięła się marka Jolywood?

Jolywood to renomowana marka pochodząca z Azji, która jest obecna na rynku OZE od wielu lat. Co ciekawe – nie zaczynała ona bezpośrednio od produkcji ogniw fotowoltaicznych, lecz… folii chroniącej panele fotowoltaiczne od spodu. Tak naprawdę do tego momentu Jolywood posiada w tym zakresie aż 30% udziału w całym rynku.
Firma została założona w 2008 roku w chińskim mieście Taizhou. Bardzo szybko się rozwinęła i w 2013 roku rozszerzyła produkcję o ogniwa fotowoltaiczne, natomiast już dwa lata później wprowadzili oni autorską technologię TOPCon– która pozwoliło na zwiększenie wydajności i trwałości ogniw fotowoltaicznych typu N.
Od tego momentu firma zaliczyła ogromny wzrost, również przy współpracy z licznymi producentami paneli słonecznych – dostarczając im swoje ogniwa fotowoltaiczne!

Jakie panele fotowoltaiczne znajdują się w ofercie tego producenta?

Występuje kilka rodzajów i serii paneli fotowoltaicznych, które oferuje producent Jolywood. Wśród nich wyróżniamy następujące serie:
  • Seria Niwa Black – w ramach tej serii wyróżniamy natomiast modułu jednostronne i dwustronne (bifacjalne). Wykonane w technologii szkło-szkło.
  • Seria Niwa Light – to praktycznie ta sama seria, co powyżej, jednak moduły występują wyłącznie w wersji jednostronnej, a kolor już nie jest aż tak elegancko czarny.
  • Seria JW Pro – czyli seria modułów fotowoltaicznych na większe instalacje przemysłowe. Występują wyłącznie w wariancie dwustronnym (bifacial)

Co warto wiedzieć o panelach fotowoltaicznych Jolywood?

Zawsze doceniamy, gdy producent modułów fotowoltaicznych działa na swoich komponentach – czyli w tym przypadku na autorskich ogniwach fotowoltaicznych. Zdecydowanie przekłada się to na wiarygodność marki. Ponadto warto wspomnieć też oczywiście o wysokiej wydajności, niezawodności i trwałości – wszystko to potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Jolywood to zdecydowanie producent z ugruntowaną pozycją na rynku, a pochlebne opinie wśród licznych właścicieli budynków mieszkalnych (lecz nie tylko) krążą w Internecie i branży.
Warto też wspomnieć o innym niezwykle istotnym fakcie – gwarancja, która wynosi w zależności od modułów od 12 do nawet 25 lat. Jest to absolutnie świetna propozycja ze strony tego producenta, która rzeczywiście dokłada kolejną cegiełkę to atrakcyjności oferowanych paneli fotowoltaicznych.

Podsumowanie – czy warto zakupić panele fotowoltaiczne Jolywood?

Zdecydowanie tak! Jeśli chcesz obniżyć koszty związane z energią w Twoim budynku, panele Jolywood zdecydowanie Ci w tym pomogą. Producent jest wiarygodny, renomowany, a jego ogniwa powszechnie stosowane w różnych projektach o różnej skali.
Jeżeli chcesz więc zakupić panele fotowoltaiczne Jolywood sprawdź konieczne sklep Nova Energy!
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Z jakiego materiału najczesciej buduje się domy?
Odpowiedź na powyższe pytanie: