Dzisiaj jest: 19.2.2019, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Betonowe klocki lego

Dodano: miesiąc temu Czytane: 163 Autor:
Ilość głosów: 5

Ciekawym rozwiązaniem do wybudowania muru oporowego, który możemy w każdej chwili zdemontować i postawić w innym miejscu są betonowe bloki w kształcie przypominającym popularne zabawkowe klocki lego.

Betonowe klocki lego
Wybudować z nich można naprawdę dużą i wytrzymałą kontrukcję, która idealnie sprawdzi się na dużych placach, składach węgla jak również na wysypiskach śmieci. Wszędzie tam gdzie potrzebujemy wutrzymałej konstrukcji, którą możemy modyfikować i zmienić rozmiar powstałego boksu w dowolny rozmiar.
Klocki betonowe mogą również stanowić podstawę pod inne kontrukcje np. pod ławki w parkach, zapory itd. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne w niemczech, gdzie takie klocki są ustawiane w głównych placach wielkich miest w celu ochony zgromadzeń ludzkich przed atakami terrorystycznymi jakie miały miejsce w latach ubiegłych w krajach europy zachodniej.

Reasumując jeżeli potrzebujemy trwałej i mobilnej kontrukcji z betonu warto pomysleć nad klockami betonowymi, które można wykorzystać do wielu celów w przemyśle, gospodarstwach domowym i obiektach użytku publicznego.
 
Źródło: Redakcja
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Jak nazywa się ten portal
Odpowiedź na powyższe pytanie: