Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Dotykowe włączniki Livolo w nowoczesnych wnętrzach

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 578 Autor:
Ilość głosów: 2

Funkcjonalność wnętrza zależy w ogromnym stopniu od oświetlenia. Liczy się tu nie tylko rodzaj opraw oświetleniowych, ale również zastosowane do ich sterowania włączniki.

Dotykowe włączniki Livolo w nowoczesnych wnętrzach
Niektóre z dostępnych na rynku modeli to nowoczesne włączniki dotykowe. Czym wyróżniają się na tle innego osprzętu elektrycznego?
Włączniki dotykowe Livolo cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Konsumenci dostrzegają ich liczne zalety i doceniają zastosowane przez producenta nowoczesne rozwiązania. Pośród innego osprzętu elektrycznego wyróżnia je niezwykle elegancki design oraz funkcjonalność.

Nowoczesny wygląd włączników dotykowych Livolo

Duży wpływ na estetykę włączników Livolo ma zastosowany do ich produkcji materiał. Wykorzystano tu hartowane szkło, które nadaje im szlachetnego i niezwykle eleganckiego wyglądu. Z jednej strony powoduje, że włączniki Livolo sprawiają wrażenie subtelnych i delikatnych, z drugiej – warto to zaznaczyć – zapewnia ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.
Ogromny wpływ na wygląd włączników ma również ich barwa. Producent zadbał o to, by osprzęt był dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu inwestorzy z łatwością dopasują go do własnych potrzeb i wymagań narzuconych przez stylistykę wnętrza. Sklep internetowy Gajwer.pl oferuje włączniki Livolo w czterech popularnych kolorach: białym, czarnym, szarym oraz złotym.
Włączniki Livolo nie mają przełączników, jakie znamy z klasycznych włączników światła. W tym przypadku sterowanie odbywa się za pomocą płaskiego panelu. Do włączenia lub wyłączenia oświetlenia wystarczy delikatne dotknięcie opuszkiem palca. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale nie tylko we wnętrzach nowoczesnych, ale również wielu innych aranżacjach. Warto zwrócić uwagę na to, że po włączeniu oświetlania widoczne na panelu kółko będzie się świecić kolorem niebieskim, a po jego wyłączeniu kolorem czerwonym. Podświetlany panel pełni ważne funkcje: po pierwsze informuje użytkowników o tym, czy światło zostało włączone; po drugie umożliwia bezpieczne dotarcie do włącznika, gdy w pomieszczeniu panuje ciemność.

Zalety i funkcjonalność włączników Livolo

Efektowny design i podświetlany panel to bez wątpienia ważne, jednak niejedyne atuty włączników dotykowych. Tych – jak się okazuje – jest znacznie więcej. W systemie Livolo zastosowano modułową budowę. Oznacza to, że inwestor może zamontować w wielokrotnej ramce dotykowe włączniki, gniazda elektryczne i przyłącza multimedialne, stosując te elementy w różnych konfiguracjach. Warto zwrócić uwagę, że oprócz włączników światła producent osprzętu Livolo oferuje też ściemniacze dotykowe oraz panele dotykowe do sterowania żaluzjami i roletami. Stosując jednolity design osprzętu elektrycznego, daje inwestorom możliwość zachowania spójnej stylistyki we wnętrzu.
Ogromną zaletą dla wielu użytkowników jest możliwość zdalnego sterowania. Włączniki dotykowe Livolo, które w nazwie mają oznaczenie „R” to modele dostępne w wersji z pilotem. Zdalne sterowanie oświetleniem to wygoda, o jakiej marzy wiele osób. Pilot znajduje zastosowanie zarówno do sterowania włącznikami, jak i ściemniaczami. Dzięki temu użytkownicy nie muszą nawet wstawać z kanapy, by zapalić lub rozjaśnić światło. A układając się wieczorem do snu, zgaszą lampę, leżąc wygodnie w łóżku.
Ważnym atutem włączników Livolo jest prosty montaż. Inna istotna cecha, której nie można pominąć, to bezpieczeństwo we wnętrzu. Szczelna obudowa panelu chroni włącznik przed skutkami przypadkowego zachlapania wodą.
Włączniki dotykowe Livolo to nowoczesność, funkcjonalność i wygoda stosowania. Liczne zalety tego osprzętu przekonują wielu użytkowników. Dzięki doskonałej prezencji wyglądają dobrze w różnych wnętrzach, a szczególnie chętnie łączone są z aranżacjami w stylu nowoczesnym. Dają możliwość tworzenia wielu konfiguracji osprzętu elektrycznego, co również ma duże znaczenie praktyczne. Czy warto zastosować je zamiast klasycznych rozwiązań? – Na taki krok decyduje się wiele osób, które doceniają funkcjonalność i wygodę.
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Jak nazywa się ten portal
Odpowiedź na powyższe pytanie: