Dzisiaj jest: 26.2.2021, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Zakup betonu prosto na plac budowy online?

Dodano: rok temu Czytane: 925 Autor:
Ilość głosów: 9

Producent kruszyw i cementu Lafarge Polska na początku tego roku uruchomił platformę sprzedażową eBeton.pl umożliwiającą zakup betonu przez internet i połączenia telefoniczne.

Zakup betonu prosto na plac budowy online?

Czy istnieje możliwość zakupu betonu online prosto na plac budowy?

Korzystając z funkcjonalności serwisu eBeton.pl można łatwo i wygodnie zamówić beton online z każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową wprost pod wskazany adres z dowolnego miejsca w Polsce. Platforma eBeton.pl jest pierwszym i jedynym tego typem serwisem w naszym kraju oraz jednym z kilku na całym Świecie.

Jak zamówić beton przez internet?

Krok 1: Określamy lokalizację placu budowy i podajemy adres, pod który ma zostać dostarczony beton przez kierowców;

Krok 2: Następnie wybieramy rodzaj i ilość betonu, jaki jest nam potrzebny w momencie wykonywania zamówienia. Możliwość wyboru wśród starych oznaczeń materiału, np. Beton B10, B20, B30 itp.

Krok 3: Następnie wybieramy dogodny termin dostawy i sprawdzamy cenę materiału;

Krok 4: Podajemy dane do faktury i dokładny adres budowy;

Krok 5: Dokonujemy płatności online i cieszymy się swoim zamówieniem!

Zalety zamawiania betonu online:

 
 • Dzięki zamówieniu online otrzymujemy ogromną wygodę zamawiania materiału bez potrzeby wychodzenia z domu czy placu budowy;
 • Gwarancja jakości. Beton jedynie od najlepszych producentów betonu w Polsce, w większości od Lafarge Polska;
 • Pełna przejrzystość transakcji, bez żadnych ukrytych i dodatkowych opłat;
 • Bezpieczeństwo procesu zapewnione przez serwis Tpay.com. Wszystkie transakcje płatnicze są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego.
   
Kto odpowiada za platformę eBeton.pl?

Strategicznym partnerem nowatorskiej platformy sprzedażowej eBeton.pl jest renomowany, międzynarodowy producent betonu i właściciel kilkudziesięciu betoniarni w Polsce Lafarge.
Grupa zajmuje się produkcją cementu, kruszywa i betonu. Wykorzystywane są często w różnego rodzaju projektach budowlanych np. budowie niedrogich mieszkań, małych projektów lokalnych, aż po większe i bardziej wymagające pod względem architektonicznym projekty infrastrukturalne. Lafarge zatrudnia około 75 000 pracowników w około 80 krajach. Przedsiębiorstwo Lafarge powstało w 1833 roku. Natomiast w 2014 roku połączyło siły ze szwajcarską firmą Holcim, Grupa ma na uwadze zarówno troskę o planetę, jak i zrównoważony rozwój społeczny. Oferuje zrównoważone i innowacyjne rozwiązania budowlane, w tym serwisy online typu eBeton.pl 
Źródło: Reklama
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Z jakiego materiału najczesciej buduje się domy?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
 • beton z gruszki
  2020-08-18 19:14:55 Zgłoś
  Witam, Ja na początku szukałam opinii o betonie z gruszki i które firmy są polecane. Później byli znajomi tak aby wybrać dobrze i nie mieć później problemów i w końcu nastąpił ten moment wybór i zakup. Opinie z netu plus opinie znajomych jednak pomogły i dały świetny rezultat. Wzięłam firmę której jakość betonu okazała się najważniejsza a cena proporcjonalna do jakości. W dzisiejszych czasach każdy z nas czyta opinie i dzięki nim dokonuje wyboru dlatego mogę spokojnie polecić firmę z Koszalina